Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / August / 17

Daily Archives: August 17, 2017

Kostumi ia nxjerr “të gjitha” Charlotte-s…

Modelja dhe aktorja amerikane Charlotte McKinney ka pasur një incident seksi, gjatë pushimeve të saj në Majemi. Ajo është e njohur për lidhjet e saj me NFL. Këtë herë ajo kishte zgjedhur një kostum të vogël për format e saj mjaft bujare duke treguar më shumë sesa duhet… Per me …

Read More »

Motrat Istrefi, të përqafuara së bashku (Foto)

Motrat të cilat janë këngëtare të njohura, Nora dhe Era Istrefi kanë treguar afërsinë që kanë ndaj njëra-tjetrës, njofton Klan Kosova. Kjo pasi ato janë shfaqur së fundmi në rrjetet sociale në një fotografi ku shihen të përqafuara. Nora së fundmi ka publikuar dy projekte muzikore, njërin në bashkëpunim me …

Read More »

Këngëtarja shqiptare publikon FOTO e gjitha lakuriq

Këngëtarja nga Kosova, Shkenda Dubova, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re. Megjithatë, ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar me qendrat e saj të dobësimit në Prishtinë dhe Gjilan. Në kohën e lirë, këngëtarja shfrytëzon edhe relaksin, njëlloj siç ka bërë së fundmi, teksa ka vizituar …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }