Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / August / 14

Daily Archives: August 14, 2017

Ja si të ndaloni dhimbjen e dhëmbit në pak sekonda

Shumica e njerëzve që janë të prekur nga prishja e dhëmbëve kanë dhimbje shqetësuese edhe gjatë natës. Bakteret në gojë, që ushqehen nga sheqernat dhe ushqimet që hani, prodhojnë acide që gërryejnë smaltin dhe prishin dhëmbët. Në këtë postim do t’ju paraqesim disa mënyra se si të qetësoni dhimbjet e …

Read More »

Si ta bëni bashkëshortin të dashurohet sërish në ju?

Siç është natyrale lidhjet shumëvjeçare dhe sidomos ato që përfundojnë në martesë, kalojnë vështirësi të ndryshme. Gëzimet i lenë shpesh vendin mërzitjes dhe të qeshurat shpesh shuhen nga zënkat. Thonë se këto situata janë ato që i japin lezet një lidhjeje. Por me kalimin e kohës, monotonia e përditshmërisë dhe …

Read More »

Ja pse kurrë nuk i shohim ëndrrat deri në fund

Secili prej nesh mban mend ndonjë ëndërr e cila e ka prekur, e bukur apo e keqe. Ëndërroni ndonjë ngjarje të ardhshme, ngjarje të bukur në të cilën kënaqeni, por mu para “finales” së madhe, ju del gjumi. Ëndrrat me detaje të shumta, me të cilat kënaqeni, quhen ëndrra lucide, …

Read More »

Tërbohet turisti anglez, ja çfarë i ndodhi në Shqipëri!

Një kolegu im anglez, pas shumë bisedave të lira me të, sigurisht pas interesimit personal të tij për Shqipërinë dhe fjalëve superlative, këtë vit vendosi të vizitonte bashkë me të shoqen vendin e shqiponjave. Ai udhëtoi në disa qytete të Shqipërisë dhe ishte mjaft entuziast dhe mjaft i ndjeshëm me …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }