Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / August / 13

Daily Archives: August 13, 2017

Këngëtarja e famshme tregon format (Foto)

Nicki Minaj ka treguar edhe njëherë format e saj super-seksi në disa fotografi të reja! Këngëtarja 34-vjeçare shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për t’i publikuar ato, duke përdorur një pasqyre për t’i shfaqur të pasmet e saj bombastike. Në fund të muajit të kaluar, Nicki dhe Future publikuan këngën …

Read More »

Nëse nuk silleni mirë, gratë do t’ju tradhtojnë!

Nëse keni menduar se pas martesës gratë s’kanë nga shkojnë më, na vjen keq t’ju themi që gaboheni rëndë. Në fakt, pikërisht pas martese gratë ka më shumë gjasa të tradhtojnë. Mosha mesatare që gratë zgjedhin të ngushëllohen diku tjetër është 37 vjeç. Rreth 8 vjeç pas moshës mesatare të …

Read More »

Mënyrë natyrale për të shpëtuar nga puçrrat

Nëse keni një problem me puçrrat në fytyrë, është një mënyrë natyrale për të shpëtuar prej tyre. Merrni një copëz hudhre, e prisni imët dhe vendoseni drejtpërdrejtë në shpërthimin e puçrrave. Lejoni të qëndrojë dhjetë minuta pastaj e lani me ujë të nxehtë. Këtë procedurë përsëriteni pesë herë, brenda 12 …

Read More »

Elita Rudi paraqitet mjaft seksi në motin me shi (Foto)

Tashmë, ka kaluar kohë, prej se audienca është mësuar fytyrën tipike të ekranit, sic gëzon Elita, aq më tepër kur një pamje e plotësojnë linjat perfekte. Ndonëse, postimet e saja në rrjete sociale janë të pandalshme, si e tillë vazhdon të ndicet me kurreshtje nga shtypi rozë, tash edhe për …

Read More »

Bëjnë seks në treshe, përfundojnë në spital (FOTO)

Dy gra në Gjermani janë spital me eshtra të thyera pasi seksi në treshe përfundoi keq. Njëra grua pësoi thyerje në këmbë dhe shputë pasi u rrëzua nga ballkoni në kohën kur arriti orgazmë, transmeton arbresh. Mikja e saj që ishte lakuriq bërtiti dhe vrapoi për ta ndihmuar, por rrëshqiti …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }