Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / August / 10

Daily Archives: August 10, 2017

Ana Kabashi me poza të nxehta (Foto+18)

 Këngëtarja Ana Kabashi njihet si një ndër këngëtaret që bën muzikë të gjallë. Ajo, nuk e ka problem fare të këndojë live dhe është shumë e angazhuar në mbrëmje muzikore Përpos angazhimeve, Ana nuk e lë pas dore as paraqitjen e saj që lë shumë për të dëshiruar. Ajo së …

Read More »

Një mënyrë ndryshe si feston Kylie! (Foto)

Kylie sot ka arsye për të festuar. Kompania e saj bukurisë, “Kylie Cosmetics” ka mundur të çojë në llogari një shumë parash prej 420 milionë dollarësh në vetëm 18 muaj nga shitjet e shumta. Bukuroshja seksi shfaqet më e nxehtë se kurrë për të festuar, pse jo edhe për të …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }