Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / January / 16

Daily Archives: January 16, 2017

Kështu duken vetullat tatuazh (video)

Nuk jeni të kënaqur me dukjen e vetullave tuaja? Janë të shndritshme, shumë të rralla, mbase provoni t’i bëni tatuazh. Kështu duket procesi. Me siguri keni vërejtur që çdo e treta vajzë në rrugë ka vetulla të përsosura, transmeton Telegrafi. Nuk duam ta teprojmë, ka prej tyre edhe me vetulla …

Read More »

Ky ilaç bën mrekullinë me kockat

  Dhimbjet në eshtra janë dhimbje e shpeshtë te personat e moshuar. Më së shpeshti shfaqen te femrat, pasi më shpesh gjatë jetës i ekspozohen ujit të ftohtë. Tani ju prezantojmë ilaçin natyral për shërimin e nyjave me dhimbje dhe eshtrave. PËRBËRËSIT: 2 lugë xhelatinë; Lëngun e një portokalli; Pak …

Read More »

Pse nuk duhet të përdoren shkopinjtë për pastrimin e veshëve

Për dekada me radhë, mjekët paralajmërojnë për rreziqet e përdorimit të shkopinjve për pastrimin e veshëve. Akademia Amerikane e Otorinolaringologjisë ka ndryshuar këshillat e saj mbi higjienën e veshëve dhe përsëri i bëri thirrje popullatës që të mos pastrojë veshët me shkopinj. Këshillat e publikuara në botimin e këtij muaji …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }