Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / January / 08 (page 3)

Daily Archives: January 8, 2017

Trupi dërgon sinjale kur është plot helme

  NË ORGANIZËM çdo ditë fusim një grumbull të materieve të dëmshme, toksine, të cilat i marrim me frymëmarrje nga ajri i ndotur, cigaret apo i fusin me ushqim të cilat përmbajnë pesticide dhe substanca artificiale… Trupi rregullisht nëpërmjet djersitjes apo urinës pastrohet nga këta ndotës mirëpo nëse e helmojnë …

Read More »

Ndërron jetë humoristi Hasan Gashi

Aktori i skeqeve humoristike bashkë me Cimën, Hasan Gashi ka ndërruar jetë papritmas. Lajmin e ka bërë të ditur vetë miku i tij, Rasim Thaqi – Cima përmes rrjeteve sociale pa specifikuar shkakun që i mori jetën humoristit të njohur me nofkën Kungji. Vetëm pak kohë më parë, humoristi kishte …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }