Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / January / 08

Daily Archives: January 8, 2017

Jeni pa punë? Urgjent, bëni këto 7 gjëra!

Jeni të dëshpëruar që që humbët punën tuaj? Ja ku na vjen në ndihmë, psikiatri Michael Bennett, i cili na ka dhënë disa këshilla sesi të kalojmë periudhën e keqe të humbjes së punës. Intv.al jua sjell të 7 gjërat që duhet të bëni: 1. Të nxirrni një mësim nga …

Read More »

Këto ushqime largojnë thartirën nga lukthi

Kur thartira në lukth bëhet pjesë e së kaluarës… Problemet me lukth apo thartirën në lukth mund t’i largoni me konsumimin e këtyre ushqimeve. Tërshëra Tërshëra është bimë, e cila do të jetë aleate e përkryer në luftën kundër thartirës në lukth. Përmban minerale të shumta, acide të shumta yndyrore, …

Read More »

Keni grip? Ja ç’duhet të pini për ta mundur

Vitamina C luan një rol kyç në ruajtjen e shëndetit të lëkurës dhe ndihmon antioksiduesit për të luftuar faktorët e plakjes, transmeton “Zeri”. Filloni ditën tuaj duke konsumuar ujë të ngrohtë me limon të shtrydhur dhe në këtë mënyrë do të përmirësoni shëndetin tuaj. Lëkura Dehidratimi kronik rezulton në faktin …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }