Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017 / January / 07 (page 2)

Daily Archives: January 7, 2017

Përdorimi i shkopit të kanellës në kuzhinë

Të gjithë e pëlqejnë aromën që shkopi i kanellës lëshon midis rrobave apo i vendosur në ambientet e shtëpisë. Aroma e tij preferohet shumë tek ëmbëlsirat, por jo vetëm. Ndaj, ne sot do të u tregojmë se ku ta përdorni shkopin e kanellës që mbani në kavanozin e qelqit tek …

Read More »

A e keni gjetur personin e duhur? Ja shenjat!

Kur njëri partner e thyen besimin e tjetrit, kjo shkakton dhimbje. Sa më shumë që një person i beson personit tjetër – sa më shumë që ai ose ajo brengoset – aq më shumë do të dhemb kur ai besim thyhet. Këto dhimbje shkaktojnë plagë të cilat nuk mund të …

Read More »

Ja pse duhet ta lyeni fytyrën me vodkë

Është mahnitëse se si pija juaj më e pëlqyer si një martini ose vodka mund të përdoret në rutinën tuaj ditore. Përveç se mund ta pini, vodka mund të bëjë mrekulli në lëkurën tuaj, flokët, këmbët dhe dhëmbët. Ju mund ta përdorni vodkën e mbetur në një mënyrë interesante për …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }