Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2017

Yearly Archives: 2017

Horoskopi ditor, e enjte 19 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 19 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e sotmja do jetë një ditë e mrekullueshme për ata që janë në një lidhje. Atmosfera …

Read More »

“160 mijë euro dhe ata të tre të vdekur”, të tjera përgjime tronditëse të Habilajve

Dalin detaje të reja lidhur me përgjimet me grupin kriminal të “Habilajve”. Sipas hetuesve italianë Moisi Habilaj ka mbërritur në Siçili së bashku me bashkëpunëtorin e tij Sabi Celaj me automjetin Audi të ish-Ministrit Saimir Tahiri. Moisi udhëtonte vazhdimisht nga Shqipëria drejt Siçilisë duke kaluar përmes Puglias për të dakortësuar shitjen …

Read More »

Shenjat që trupi ju është plot metale të rënda, si t’i eliminojmë dhe si t’i shmangim në të ardhmen

Falë mënyrës moderne të jetës dhe produkteve të shumta të cilat i përdorim, në kohën e tashme u jemi ekspozuar helmeve të cilat në të kaluarën kanë kërcënuar vetëm pjesëtarët e profesioneve të caktuara të rrezikshme.Metalet e rënda janë jashtëzakonisht helmuese për shëndetin e njeriut, mirëpo, fatkeqësisht, pothuajse edhe nuk …

Read More »

Efektet shëndetësore të kungullit

Përderisa jemi mësuar ta shohim kungullin në supë apo në pite, duhet të kemi parasysh se kungulli sjell shumë përfitime shëndetësore.Ai përmban gjithsej 19 vitamina dhe minerale, ndërsa mund të konsumohet në shumë mënyra të ndryshme, transmeton Telegrafi.Tiffanny DeWitt, nutricioniste e njohur, ka treguar për disa nga përfitimet më të …

Read More »

Ky ilaç ju pastron veshkat

Të gjithë i njohim funksionet e veshkës dhe se sa të rëndësishme janë ato për trupin e njeriut. Pastrimi i veshkave ndihmon në largimin e të gjitha toksinave të dëmshme për trupin. Një nga produktet natyrale për të pastruar veshkat është majdanozi. Jo vetëm që kjo përzjerje është e thjeshtë për …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }