Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / 2016 / December (page 20)

Monthly Archives: December 2016

5 rregullat e negocimit për të fituar çdo gjë që doni

Kushtoni vëmendje gjuhës së trupit Nëse i kërcitni gishtat do të thotë se nuk keni durim, ndërsa nëse i mbani duart kryq bën të dukeni nervoz, transmeton Telegrafi. Sidoqoftë, këto janë vetëm disa nga gjërat që gjuha e trupit len të nënkuptoj, prandaj kushtoni shumë kujdes. Mos negocioni përmes e-mailit …

Read More »

Hiqni qimet e padëshiruara me këta dy përbërës

A ndjeheni të lodhur me qimet e padëshiruara në disa pjesë të trupit dhe thjesht dëshironi që të zhduken? Epo, ekziston një recetë natyrale e cila do t’ju ndihmojë në realizimin e dëshirës suaj. Përbërësit: – Një lugë gjelle xhelatinë pa aromë – Një lugë e gjysmë gjelle qumësht – …

Read More »

Ushtrime për zvogëlimin e celulitit (video)

Një numër i madh i femrave bën luftë me celulitin, ndërkaq është e njohur që këto “telashe” nuk është edhe aq e thjeshtë t’i heqësh qafe. Po ju japim një set ushtrimesh të cilat mund t’ju ndihmojnë në luftë kundër celulitit dhe për preventivë kundër formimit të celulitit të ri. …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }