Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME (page 5)

LAJME

Horoskopi ditor, e mërkurë 18 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 18 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Ditë e turbullt për të gjithë ata që janë në çift. Do jeni me humor të keq …

Read More »

Arsyet pse duhet ta përdorni lëngun e limonit për fytyrë

Limonët kanë përfitime të panumërta shëndetësore dhe përdorime të shumta të dobishme.Aroma dhe shija e dallueshme bëjnë që gjithçka që në përbërje ka limoni të jetë shumë freskuese.Për më tepër, konsumimi i tyre përmirëson shëndetin e zemrës, mund të trajtojë në mënyrë efektive problemet e lëkurës dhe infeksionet e shkaktuara …

Read More »

Aplikoni pastë dhëmbësh te thonjtë

Heqja e manikyrit nuk është një proces që kërkon shumë kohë dhe zakonisht bëhet me açeton.Por, përkundër faktit se açetoni ka një aromë të keqe, ai gjithashtu mund të ndikojë negativisht te thonjtë dhe në lëkurën rreth tyre.Për të shmangur këtë, ne kemi zgjidhjen perfekte për ju dhe gjëja më …

Read More »

Vajrat që ndihmojnë për lehtësimin e dhimbjeve të migrenës

Migrena është sëmundje neurologjike problematike që shoqërohet me dhimbje koke të mëdha, të cilat ju lënë jashtë çdo aktiviteti ditor, deri sa të pushojnë. Shpesh edhe medikamentet nuk kryejnë punë në lehtësimin e dhimbjeve.Edhe pse ende nuk ekziston ndonjë kurë, janë disa vajra të cilët ndihmojnë me dhimbjet e kokës.Vaji …

Read More »

Mbështolli kokën me fletë alumini pas larjes së flokëve dhe la pa fjalë parukierët më të mirë të botës me këtë truk!

Shumica e vajzave dhe grave kanë shumë probleme me flokët, por me këtë truk të thjeshtë ju do të keni flokë të bukur, plot shkëlqim dhe të fortë. Përbërësit:• 1 limon, portokall ose grejpfrut• 1 banane• 2l qumështPërgatitja:Së pari duhet të shtrydhni limonin, portokallin ose grejpfrutin. Vendosni një banane në …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }