Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME (page 30)

LAJME

Ofronte prostituta me 50 euro dhe shpërndante kokainë në lokale, arrestohet durrsaku(VIDEO)

Një person ka përfunduar në prangat e policisë së Durrësit në sajë të një operacioni të koduar “postieri” pasi dyshohet se shfrytëzonte femra për prostitucion dhe shpërndante lëndë narkotike “kokainë” në lokalet e natës.Burime policore bëjnë me dije se i arrestuari është identifikuar si Hektor Psatha 38 vjeç, banues në …

Read More »

Horoskopi ditor, e shtunë 7 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 7 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Marsi do jetë planeti më i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Ai do …

Read More »

Trondit nëna e këngëtares Eda Zari: Më përplaste si qeni në tokë

Ka folur për herë të parë nëna e këngëtares Eda Zari për dhunën e ushtruar nga ajo. Gjatë një rrëfimi për “Fax Neës”, ajo ka treguar detaje rrënqethëse se si e bija këngëtare e dhunonte duke e përplasur nëpër shtëpi.“Më kapte, më përplaste si qeni në shtëpi, maskaresha, s’ka turp”, thotë XhaneZari.Eda Zari kishte deklaruar më parë se …

Read More »

Ngjyra e gjuhës mund të tregojë për shumë sëmundje!

Shtresa e trashë e bardhë në gjuhë mund të jetë një shenjë se keni një infeksion bakterial ose inflamacion që ka lidhje me një sëmundje autoimuneNëse i besohet mjekësisë kineze, nga gjuha mund të lexohen shumë sëmundje. Prandaj, ndiqni ngjyrat e saj, cilësinë, trashësinë dhe në kohë zbuloni pikat e …

Read More »

Rënia e një asteroidi shokon banorët (Video)

Një fshat në rajonin Junan të Kinës u bë dëshmitar i një ngjarjeje të rrallë, e cila i ka lënë të shokuar banorët. Ata asistuan në rënien e një asteroidi, që pati një impakt sizmik me magnitudë 2.1. Edhe pse asteroidët apo meteorët që bien konsiderohen zakonisht si ogur i mirë …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }