Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME (page 3)

LAJME

Aksion të tillë për parandalimin e vetëvrasjes si kjo e Policisë Kineze, nuk e keni parë as në filmat e Hollywood-it! (Video)

Policia në Kinë, ka arritur të parandalojë një vajzë të re që të bëjë vetëvrasje, shkruan LiveLeak, transmeton Gazeta Blic. Sipas videos së publikuar në faqen e njohur për video amatore, LiveLeak, policia kineze ka përdorur një metodë të re të lëshimit të një rrjetë para se të hidhen me …

Read More »

Horoskopi i ditës së premte, 11 gusht 2017

Ky është horoskopi për ditën e premte, 11 gusht 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja …

Read More »

Parashikimi i motit, e premte 11 gusht 2017

Në gjithë territorin mbetet dominant moti i kthjellët dhe temperaturat e larta deri në mesditë kur në ekstremin verior dhe verilindor do të ketë vranësira të përkohshme. Pjesa e dytë e ditës, do të karakterizohet nga kthjellime në bregdet dhe zonat e ulëta ndërsa kthjellime dhe vranësira kalimtare do të …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }