Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME (page 3)

LAJME

Horoskopi ditor, e diel 4 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiDo të keni kohë dhe mundësi për t’u shprehur gjatë kësaj dite dhe pikërisht për këtë arsye do …

Read More »

Horoskopi ditor, e shtunë 3 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 3 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiHëna do ju shqetësojë dhe do ju pengojë për t’u treguar të dobishëm dhe për të kuptuar atë që doni …

Read More »

Adoleshentja përfitoi 1 milion dollarë, pasi dhjetëra policë e përdorën atë për seks (Foto)

Një prostitute adoleshente, e cila ishte përdorur për seks nga ‘dhjetëra’ oficerë policie kur ishte 16 vjeç, i është dhënë një “dëmshpërblim” prej 989,000 dollarësh.Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Jasmin Abuslin, e cila kishte zbuluar se kishte marrëdhënie seksuale me rreth 24 oficerë, ndërsa punonte …

Read More »

Aktori kosovar dënohet me burg (Foto)

Të akuzuarit Armond Morina për veprën penale “Mashtrimi në detyrë”, Apeli ia shqipton dënimin me burgim në kohëzgjatje prej 1 viti e 6 muaj, i cili dënim nuk do të ekzekutohet nëse i akuzuari, në afatin e verifikimit pre 3 tre vjetësh, nuk kryen vepër tjetër penale. Ai po ashtu …

Read More »

Pasagjerët e tmerruar filmojnë motorin e aeroplanit të kapluar nga flaka derisa ishte duke fluturuar (Video)

Ky është një moment rrëqethës, kur motori i aeroplanit të avio-kompanisë United Airlines përfshihet nga flaka, pasi një zog u fut brenda tij derisa ishte duke fluturuar.Piloti i aeroplanit është detyruar të bëjë ulje emergjente në aeroportin O’Hare të Chicagos, shkruan Telegrafi.Pasagjerët e tmerruar kishin parë nga dritaret sesi motori …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }