Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME (page 10)

LAJME

Zbulohet misteri i Trekëndëshit të Bermundës

Trekëndëshi i Bermundës është zona ku gjithçka humbet. Për vite me rradhë ekipe shkencëtarësh kanë kryer analiza, kanë publikuar teori por ende pa asnjë të vërtetë që zbardh zhdukjen e avionëve dhe anijeve. Sipas gazetës britanike,”Daily Express”, një grup shkencëtarësh po i japin zgjidhje misterit të “Trekëndëshit të Bermudës”. Ata …

Read More »

“300 euro për një herë”, rrjeti i prostitutave të luksit nga polici Elton tek taksisti Hajredin (FOTO LAJM)

Policia ka shkatërruar në mënyrë të vazhdueshme grupe kriminale të prostitutave të luksit në Tiranë ndërkohë që kohët e fundit ka ndryshuar së tepërmi edhe forma e ushtrimit të prostitucionit në kryeqytet. Nuk janë të paktë taksistët e arrestuar, të cilët kanë patur rolin e sekserit të gjetjes së klientëve …

Read More »

Horoskopi ditor, e martë 16 maj 2017

Ky është horoskopi për ditën e martë, 16 maj 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiHëna do ju ndihmojë të rikuperoni qetësinë nga pak në të gjitha raportet, si ato miqësore ashtu edhe sentimentale. Në …

Read More »

Çfarë nuk shkon në këtë fotografi ? (Foto)

Disa fotografi në rrjetet sociale dinë të jenë vërtetë rrënqethëse, shkruan revista Kosovarja.Shumë njerëz në shikim të parë nuk mund ta vërejnë dot se për çfarë bëhet fjalë, por, hidhni një sy më mirë…A e shihni se të gjithë janë të ulur mbi një person

Read More »

Horoskopi ditor, e hënë 15 maj 2017

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 maj 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiJeni gjithmonë shumë konkurrues kur bëhet fjalë për punën dhe kjo gjë shpjegon edhe pse jeni të gatshëm …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }