Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ

SHOWBIZZ

Motrat Koçi në bikini përkrah kryeministrit shqiptar (Foto)

Pushimet verore kanë filluar për shumë nga fytyrat e njohura publike, e në mesin e tyre është edhe emri i kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Në një foto të publikuar në rrjetin social Facebook, Edi shihet përkrah motrave Greti dhe Eni Koçi, shkruan lajmi.net. “Eni⭐️Koçi majtas❤️Greta⭐️Koçi djathtas✌️🇦🇱” ka shkruar kryeministri në …

Read More »

Sheiku lë shtatzënë Rihannën? (Foto)

Këngëtarja e famshme botërore Rihanna javë më parë zbuloi lidhjen me sheikun Hassan Jameel. Pak kohë pasi u bë publike lidhja e tyre, po flitet se Rihanna është shtatzënë me Hassanin, shkruan lajmi.net. Arsyeja e përhapjes së këtij lajmi nga mediet e huaja është veshja e vetë këngëtares, ku pothuajse …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }