Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 5)

VIDEO

Ja çfarë i ndodhë veshit nëse vendosni hudhër (Video)

Shumë hulumtime kanë treguar për efektet e hudhrës në trupin tonë, transmeton lajmi.netPor çfarë ndodh nëse një grimcë hudhre e vendosim në vesh?Nëse vuani nga dhimbja e veshit, bllokimi i tij, bezdisja nga kumbimi i vazhdueshëm, thjesht vendosni copëz hudhre dhe gjithçka do të rregullohet.Hudhra është një përbërës i përdorur …

Read More »

Ja si puthet LUANA!!! (VIDEO)

Ajo është shfaqur në edicionin e ri të emisionit “Pa Limit” me një fustan me vija transparente dhe të zeza.Luana shfaqet e buzëqeshur me flokë të lëshuara, teksa duket vërtet mahnitëse.Ndryshe, tash ajo është shfaqur tejet bukur, teksa në paraqitjet tjera ka provokuar shumë duke nxjerrë asetet e saj.Luana pritet …

Read More »

Bëjeni këtë çdo ditë nëse ju dhemb shpina (Video)

Boshti kurrizor është një nga pjesët e trupit tonë për të cilin duhet të kujdesemi në mënyrë rigoroze, sepse përfaqëson gjithë trupin tonë. Kjo është pjesa që na mbështet dhe na mbron në çdo situatë të jetës, dhe pa të nuk mund të bëjmë asgjë. Kështu, nëse qëndroni shumë ulur gjatë …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }