Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 4)

VIDEO

Pija shëruese e cila ul tensionin e lartë të gjakut: Çaj i shijshëm që pastron enët e gjakut më mirë se ilaçet

Cup of hibiscus tea and stethoscope on white background

Bima të cilën deri tani nuk e keni përdorur mjaftueshëm ka veprim të shkëlqyeshëm ndaj tensionit të lartë të gjakut! Zëvendësoni ilaçet e hipertensionit me çajin freskues të cilin mund ta përdorni edhe të ngrohtë edhe të ftohur krejtësisht. Hulumtimi i ri ka zbuluar veprimet fantastike shëruese të bimës hibiskus, …

Read More »

Terapia me bletë, mrekullia e mjekësisë alternative (Video)

bees_1487363880-1640452

Terapia me anë të thumbimit të bletëve, e njohur ndryshe si “apiterapia”, është një ndër më të përdorurat në mjekësinë alternative. Ajo përdor polenin, helmin e bletëve, pelten mbretërore dhe mjaltin për të kuruar disa sëmundje. Pavarësisht se është proces shumë i dhimbshëm, përfitimet e kësaj terapie janë thuajse magjike. …

Read More »