Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 3)

VIDEO

Familja shqiptare që jeton mes ujqve (Video)

1-49-780x439 (1)

Thonë që kafshët e nuhasin me kilometra larg të zotin. Ky është mendimi i parë kur sheh nga larg shtëpinë e Fadil Ismajlit, shqiptarit që bashkëjeton me tre ujqërit e tij Alek, Lupo dhe Luna. “Pasdite në Top Channel” udhëtoi në fshatin Leshkë të Tetovës, aty ku Fadilin e njohin …

Read More »