Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 28)

VIDEO

Vendosi të relaksohej duke shikuar retë nga dritarja e airoplanit, por ajo çfarë pa, ka shokuar rrjetet sociale (Video)

Alienët, takimi me ta, sinjalet dhe gjithçka tjetër rreth tyre, pothuajse çdo ditë janë temë diskutimi kudo. Kjo video është filmuar në vitin 2014 kur një djalosh ishte duke udhëtuar me airoplan dhe kishte vendosur të relaksohej në dritare duke shikuar retë, transmeton lajmi.net Mirepo, duke shikuar ai kishte pikasur …

Read More »

Truqe të mrekullueshme të topave magnetikë (Video)

Është e mahnitshme se si topat magnetikë arrijnë të bëjnë forma të ndryshme dhe qëndrojnë ashtu, derisa ne vet t’i lëvizim. Forma e kubit, rrathëve, trekëndësha, e shumë forma të tjera,  do të mund t’i shihni në videon e mëposhtme, shkruan lajmi.net. Mësoni truqet dhe bëni edhe ju diçka unike.

Read More »

Këto gjëra s’i keni parë kurrë në jetë (Video)

Gjëra të pabesueshme, por reale kanë ndodhur nëpër botë, të cilat sigurisht nuk i keni njohur më parë në jetën tuaj. Që nga fryrja dhe ngritja e gomës së kamionit, e deri tek përgatitja e ëmbëlsirave me shpejtësi të rrufeshme, janë gjëra të cilat do t’ju mahnisin, shkruan lajmi.net Ndiqeni …

Read More »

Mënyra si të vishni xhemper-fustanet këtë dimër (Video)

Blini që sot njërën ndër rrobat më të dashura për sezonin e dimrit! Do të bindeni që xhemper-fustanet janë rrobë e pashmangshme për çdo sezon dimri! – transmeton Telegrafi. Të ngrohtë, të këndshëm, – fustanet trendi janë gardërobë ideale gjatë muajve të dimrit kur dëshironi të dukeni joshëse, por njëherësh …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }