Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 20)

VIDEO

Trump ishte nxënës i Medresesë, u lind në Pakistan? (VIDEO)

donalld

Emri i vërtetë i Donald Trump është Dawood Ibrahim Khan dhe ishte lindur në Pakistan. Ky lajm i çuditshëm është transmetuar në një kanal televiziv në Pakistan, i quajtur “Neo News”. Njerëzit janë duke reaguar me mosbesim dhe tronditje qëkur republikani Donald Trump mposhti demokraten Hillary Clinton në zgjedhjet presidenciale …

Read More »

Floktari që jua ngjyrosë femrave flokët me Nutella (Video)

14592186-606829319523014-7882677598608687104-n_1481993451-8609937

Duket se Nutella nuk është vetëm për të lyer bukën me të, pasi ajo mund të përdoret edhe për t’i ngjyrosur flokët. Huda Kattan, një floktar me përvojë, ka shpërndarë në Instagram një video duke ia ngjyrosur flokët një gruaje me Nutella. Trajtimi i pazakontë me Nutella ndodhi në sallonin …

Read More »

Ja çfarë i bën iPad trurit të fëmijëve (Video)

rad-699x400-1472848953-1899194_1481928361-7768443

A e keni ditur se truri i një fëmijëve absorbon më shumë rrezatim se sa truri i një të rrituri? Dr. Martin Blank nga Departamenti i Psikologjisë në Universitetin e Kolumbisë, i ka bashkuar një grup shkencëtarësh nga e gjithë bota të cilët janë duke bërë apel ndërkombëtar tek Kombet …

Read More »

16 minuta që do t’ju bëjnë të qeshni me lot (Video)

3902fc-650x358-1

Këto mace kanë bërë veprime shumë qesharake. Lëvizjet e tyre, janë secila unike në mënyrën e vet. Macet mund të jenë të rrezikshme, e shumë persona ju frikësohen edhe po t’u kalojë afër ndonjë, por para së gjithash, ato janë shumë gjumashe, shkruan lajmi.net. 16 minutat e kësaj videoje janë përmbledhje …

Read More »

Shpikja që mund të shpëtojë jetë (VIDEO)

untitled-3-650x358

Një numër i madh personash humbin jetë si pasojë e aksidenteve automobilistike, shpesh duke dalë nga rruga. Edhe pse barrierat mbrojtëse metalike nëpër kthesa dhe arrijnë të shmangin daljet nga rruga, në shumë raste përplasjet e forta kanë qenë fatale për shumë persona që udhëtojnë me automjete dhe janë përfshirë …

Read More »

Këso vallëzimi babë e bijë nuk keni parë (Video)

doughter_1481900801-9641203

Vallëzimi i secilës vajzë me të atin, në ditën më të rëndësishme të jetës së saj, kur ajo bëhet nuse, padyshim që është njëra ndër gjërat më emocionuese dhe gjëja që më së shumti kujtohet nga nata e dasmës. Por, vallëzimi që bënë kjo nuse me babain e saj thjeshtë …

Read More »