Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 2)

VIDEO

A dëshironi të verifikoni a jeni shtatzënë? E gjitha që ju nevojitet është pasta e dhëmbëve (Video)

Gjithnjë e më shumë femra në botë përdorin pastën e dhëmbëve kur dëshirojnë të verifikojnë se a janë shtatzëna.   Megjithatë, ekspertët tërheqin vërejtjen që kjo metodë nuk është edhe aq e sigurt. Femra zakonisht dyshon në shtatzëni kur i mungojnë menstruacionet. Atëherë është e mundshme të bëhet testi i …

Read More »

7 modele flokësh për 7 ditë të javës (VIDEO)

Do të dëshironit t’i kishit flokët perfekt në çdo ditë të javës? Gjithça që ju nevojitet janë disa llastikë, për të bërë rregullisht modelet e preferuara.   Me pak kreativitet dhe me disa minuta kohë, do ta zgjidhni telashin tuaj dhe efekti është i shkëlqyeshëm. Në vazhdim të tekstit pason …

Read More »

Këto veshje të meshkujve i duan femrat (Video)

Një kostum i përshtatshëm i meshkujve i bën ata shumë tërheqës tek femrat. Përveç kësaj, një fanellë pa jakë dhe pantallona të framerkës të cilat janë të errëta janë gjithçka që ju duhet për të marrë vëmendjen e saj, transmeton lajmi.net Bluzë me V, mbi një këmishë rri shumë bukur …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }