Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / VIDEO (page 10)

VIDEO

Ju kujtohet adoleshentja ruse që fitoi si dhuratë një kali nga presidenti rus: Më kanë ofruar para të majme për t’ua shitur kalin (Foto/Video)

1-167-780x439

Presidenti rus Vladimir Putin i ka realizuar ëndrrën e kamotshme një adoleshenteje, duke i dërguar një dhuratë të pazakontë. Gloria Kolesnikova 18-vjeçe gjithmonë kishte ëndërruar të ketë një kali, dhe kështu vendosi t’i shkruaj disa letra presidentit rus, transmeton Telegrafi. Ajo së bashku me motrën Anën i kishte shkruar katër …

Read More »

Truku më i mirë i të gjitha kohërave? (VIDEO)

pool-table_1484073634-1568015

Nuk ka nevojë të thuhen shumë fjalë për të përshkruar atë që entuziastët sportiv në një klub në Bristol e kanë bërë. Thjeshtë duket e pabesueshme. Ata kanë bërë një poligon të pabesueshëm që fillon me një top të bilardos në shkallë, shkoni mbi tavolina të bilardos dhe përfundon në bar, …

Read More »

Mos i përdorni sapunët antibakterialë, këshillojnë mjekët (video)

antibakterial_1483984973-6536487

Edhe pse sapunët antibaterialë shkatërrojnë një gamë të gjerë të baktereve, studimet e fundit kanë treguar se janë në gjendje të kontribuojnë në shfaqjen e llojeve të reja të superbaktereve, mikroorganizmave rezistentë ndaj antibiotikëve. Shumica e produkteve antibakteriale përmbajnë kimikatin e quajtur triclosan. Vetëm llojet e mikroorganizmave që mund të …

Read More »