Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET (page 78)

KURIOZITET

Horoskopi i ditës së diel 18 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 18 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.DashiKeni lënë në mes një çështje, kështu që është momenti për ta përfunduar atë. Deri sa ta bëni, nuk do …

Read More »

Njihuni me ninxhën e fundit në Japoni (Video)

Janë mjeshtra në artet e errëta të spiunazhit dhe vrasjes. Ata shihen shumë rrallë derisa godasin.Të punësuar nga kryekomandatët samurai për të siunuar, sabotuar, vrarë ata kanë mbetur në pjesë e kodeve të lashta dhe që të gjithë kanë vdekur.Të gjithë, përveç një. Si kreu i 21-të i klanit Ban, …

Read More »

Këto çrregullime të lëkurës shfaqen më së shpeshti

Ka lloje të ndryshme të çrregullimeve të lëkurës, të cilat shfaqen si shkak i faktorëve të ndryshëm. Mbi të gjitha, qëndrojnë, aknet, ekzema, kanceri i lëkurës, lythat, psoriasis.Aknet janë një çrregullim shumë i zakonshëm i lëkurës. Më së shpeshti shfaqen në fytyrë, qafë, krahë dhe shpinë. Dhe vijnë në shumë …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }