Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET (page 4)

KURIOZITET

Kështu mund t’i shëroni aknet me lëvore të bananes

Një blogere e bukurisë ka ngarkuar një video e cila pretendon se mund të përdorni lëvoren e babanes për të shëruar aknet, një alternativë kjo natyrale dhe më e lirë se produktet e shtrenjta për kujdesin e lëkurës.Habiba, e cila ka emrin ‘makeupholic_moon’ në Instagram dhe që është nga Los Anxhelos, ka …

Read More »

Horoskopi ditor, e enjte 22 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 22 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. …

Read More »

E besoni apo jo Enca komplet nudo në plazh (Foto)

Enca si duket karrierën ka dëshirë ta ndërtoj edhe përkrahë disa skandaleve, si dalja krejt nudo në ambiente jo dhe aq të përshtatshme, shkruan Kosovarja.Puna angazhimet janë të pa shmangshme por edhe pushimet e përcjellin  me çlodhje e që bashkëngjiten edhe me këto provokime jo të lehta. Enca edhe ditë …

Read More »

CILAT JANË SHENJAT E GODITJES NË TRU?

Shpesh simptomat e një goditjeje në tru janë tepër të vështira për t’u identifikuar. Pasojat e kësaj vonese mund të shkaktojnë dëmtime serioze të trurit ose akoma dhe vdekje. Neurologët thonë se në rast se pacienti nuk i përgjigjet njërës prej udhëzimeve të mëposhtme, atëherë, është e sigurtë që ka …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë 21 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 21 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje.Dashi Ditë e trazuar kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Debatet me partnerin/en do jenë të shumta …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }