Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET (page 30)

KURIOZITET

Horoskopi ditor, e diel 8 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 8 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi  Ditë harmonike dhe e mbushur me surpriza të këndshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do …

Read More »

Parandaloni plakjen e trurit duke pirë lëngun e këtij perimi

I errët, me shije karakteristike dhe ngjyra të ndezura, panxhari është një nga ushqimet që dhuron më së shumti përftimitime shëndetësore. Me pak kalori, panxhari është i pasur me antioksidantë, me minerale të tilla si zink, magnez, fosfor, kalium dhe hekur, transmeton portali arbresh.infoGjithashtu përmban shumë vitamina A dhe C.Sipas një …

Read More »

Kjo pije zgjidh problemin me pagjumësinë

Nëse keni probleme me pagjumësinë, gjumin e lehtë ose nëse zgjoheni gjatë natës, kjo recetë mund të sigurojë kualitet dhe kontinuitet të fjetjes. Banania është e pasur me kalium dhe magnez, të cilat çlirojnë muskujt dhe nxitin gjumin.Ja si duhet bërë pijen:Hidhni një litër ujë në një enë. Merrni një banane, …

Read More »

Vdekje e mistershme e një vogëlushi në Tiranë

Djali vetëm dy muaj e gjysmësh u gjet i vdekur në shtëpinë e gjyshes. E ëma e të voglit, nënë vetëm 15-vjeçe. Ia kishte lënë gjyshes në kujdestariNjë djalë i ardhur në jetë vetëm dy muaj e gjysmë më parë, ka humbur jetën në rrethana të mistershme që shtuan dhimbjen …

Read More »

Vendosni një qepë në çorape dhe shikoni çfarë ndodh

Qepa është një ushqim shumë i pasur. Disa nga vetitë e saj janë me të vërtetë të pazakonta.Për shembull, ato mund të përdoren për lehtësimin e shëndetit nga i ftohti, gripi madje edhe ethet. Gjithashtu qepët janë shumë të mira për të thithur toksinat në trup dhe kanë veti antibakteriale.Kështu, …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }