Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET (page 3)

KURIOZITET

Bëj seks vazhdimisht me mësuesen time, por…

Një i ri britanik ka rrëfyer përmes një letre historinë e tij me ish-mësuesen e gjimnazit me të cilën kishte filluar një flirt apo më mirë të quhet një raport përfitimi vetëm për seks. Ai tregon se në fillim e ka tërhequr shumë kakakteri i mësueses, por me sa duket ajo …

Read More »

Nuk durojnë dot, bëjnë seks në oborr (Foto)

Një grua ka mbetur e shokuar, kur ka dalë në oborrin e shtëpisë. Ajo ka parë një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në oborrin e shtëpisë në mes të ditës. Ngjarja ka ndodhur në Shtet e Bashkuara të Amerikës në St Louis. Dola në oborr sepse dëgjova disa zhurma të …

Read More »

Bota e “nëndheshme” kineze

Pavarësisht se në Kinë janë të ndaluara shtëpitë publike, seksi me para dhe striptizmi, disa klube nate bëjnë gjithçka për të kënaqur klientët e tyre. Fotografi dhe kërcimtari Sergey Melnitchenko, kur u punësua në një nga lokalet e natës vendosi të dokumentojë atë se çfarë ndodh në botën e “nëndheshme” …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }