Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET (page 2)

KURIOZITET

Bëra seks me kunatën e vogël sepse ishte…

Një 33-vjeçar i cili prej më shumë se një viti ishte në lidhje me të dashurën 23-vjeçe, ka bërë një veprim të turpshëm. Ai ka bërë seks me motrën e të dashurës, e cila është 16-vjeçe, duke i marrë asaj virgjërinë. Por ky akt nuk ka ndodhur pa dëshirën e …

Read More »

Parashikimi i motit, e diel 20 gusht 2017

Zonat e ulëta dhe ato bregdetare do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta ndërsa me vranësira dhe shira të dobët e lokalë paraqitet motit për zonat malore veriore – verilindore. Pjesa e dyte e ditës do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-hershme në ultësirën …

Read More »

Horoskopi ditor-e diel 20 gusht 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 20 gusht 2017.  Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do jeni më të disponueshëm ndaj partnerit/es tuaj gjatë kësaj dite dhe do ia plotësoni atij dëshirat. Ai nga ana tjetër …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }