Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KURIOZITET

KURIOZITET

Horoskopi ditor, e hënë 22 maj 2017

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 22 maj 2017 . Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të lindurit e kësaj shenje thjesht duhet të dinë të përmbahen sot. Ata mund të bëhen pak ziliqarë në lidhje …

Read More »

Brenda tre ditëve, fitoi dy herë lotarinë (Foto)

Gruaja që ka dashur të mbetet e paemëruar nga Brisbane e Australisë, ka fituar afro dymijë euro në lotari në fillim të javës.Por pas tre ditësh, ajo ia ka dalë të zë preminë në një lojë tjetër, që arrin vlerën e 2.5 milionë eurove,Lagjja ku jeton fituesja e dyfishtë brenda …

Read More »

Ku DUHET të hidhni në të vërtetë parfum

Vende që tingëllojnë të çuditshme, por që garantojnë sukses. Shumica prej nesh mendon se ajo çfarë na duhet është thjesht shumë parfum, por jo. Ajo çfarë duhet të dini janë vendet ku duhet ta aplikoni parfumin tuaj që era të mbetet më shumë. 1- Në flokë Ose zgjidhni ta spërkasni …

Read More »

5 zakone të përditshme që po ju shëndoshin

Nuk keni ngrënë ushqime të shpejta dhe ëmbëlsira për një kohë të gjatë, stërviteni rregullisht dhe në vend që të humbisni peshë, vazhdoni që të shtoni kile? Në fakt, shumë njerëz akoma nuk e kanë kuptuar se ritualet e tyre të zakonshme të mëngjesit mund t’i pengojnë që të kenë …

Read More »

Lehtëso dhimbjen e dhëmbit në kushtet e shtëpisë

Kripa e përzier me piper mund të përdoret kur dhëmbi bëhet sensitiv, pasi që të dyja kanë përbërës antibakterial dhe antiinflamator. Duhet të përzieni sasinë e njëjtë të kripës dhe piperit me disa pika ujë në mënyrë që të formohet një pastë. Vendoseni atë në dhëmbin që ju dhemb për …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }