Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme (page 2)

Lajme

Ka mbështjellë flokët përreth shiritit dhe ka shkuar të flejë gjumë: Në mëngjes është dukur e mrekullueshme! (Video)

Nëse kërkoni mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë që të rregulloni flokët shkëlqyeshëm, atëherë ky shirit për flokë është mu për ju. Duke filluar me flokët e palara, kjo vajzë ju tregon mënyrën e shkëlqyeshme që brenda natës, me ndihmën e dy shiritave të flokëve të keni kaçurrela të mrekullueshme.Jo …

Read More »

Shkencëtarët: Fshirja e kujtimeve është e mundur

Komuniteti shkencor është vënë në dilemë – nëse fshirja e kujtimeve të pakëndshme nga truri në të ardhmen do të mund të shkaktojë harresën e gabimeve të rrezikshme dhe përvojës së fituar.Shkencëtarët nga Universiteti i Torontos ishin në gjendje për të izoluar në minjtë e laboratorit “neuronet e frikës” dhe …

Read More »

Pse gratë qajnë në dasma?

Femrat janë qenie emocionale. Kur një grua qan në dasmën e saj, kjo mund të ndodhë për faktin se po martohet me dashurinë e jetës të saj.Ajo mund të mendojë për gjërat emocionale dhe ky është motivi pse ajo qan.Kjo është e kuptueshme. Por pse qajnë femrat e tjera, ndërkohë …

Read More »

Si ta bëni bashkëshortin të dashurohet sërish në ju?

Siç është natyrale lidhjet shumëvjeçare dhe sidomos ato që përfundojnë në martesë, kalojnë vështirësi të ndryshme.Gëzimet i lenë shpesh vendin mërzitjes dhe të qeshurat shpesh shuhen nga zënkat. Thonë se këto situata janë ato që i japin lezet një lidhjeje.Por me kalimin e kohës, monotonia e përditshmërisë dhe detyrimet ndaj …

Read More »

Dieta 8 orëshe për të humbur peshë?

Idea e agjërimit nuk është një koncept i ri që nxitet nga dietologët, por duket se po fiton mbështetje mes njerëzve të famshëm. Por a mund të jetë vërtetë sekreti i humbjes në peshë, ngrënia normalisht gjatë 8 orëve e duke mos futur asgjë në gojë për 16 orët e …

Read More »

Katër zona erogjene për të cilat nuk keni ditur që ekzistojnë, ndërkaq ju krijojnë kulmin e kënaqësisë!

Shkencëtarët turq tërheqin vërejtjen që këto katër zona të thella vagjinale erogjene mund të jenë çelësi i arritjes së orgazmës.Jeni të gatshëm? Merreni shpejt lubrifikantin dhe përgatituni që të hulumtoni dhe të përjetoni kënaqësinë, duke stimuluar vendet për të cilat as që keni ditur që ekzistojnë! – transmeton Telegrafi.Pika AGjejeni: …

Read More »

Dieta 8 orëshe për të humbur peshë

Ideja e agjërimit nuk është një koncept i ri që nxitet nga dietologët, por duket se po fiton mbështetje mes njerëzve të famshëm. Por a mund të jetë vërtetë sekreti i humbjes në peshë, ngrënia normalisht gjatë 8 orëve e duke mos futur asgjë në gojë për 16 orët e …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }