Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Lajme

Lajme

Mjafton vetëm një ditë për t’u dobësuar

Kështu premton Marc Messegue me ditën e dobësimit, një zakon ushqyerje në gjendje të përmirësojë cilësinë e jetës dhe shëndetin, pa hequr dorë nga shumë gjëra.Në ditën e dietës rregullat që duhen respektuar janë pak: ushqime të freskëta, pa kripë për të pastruar dhe dezintoksikuar trupin dhe mendjen. Objektivi: Riaktivizimi …

Read More »

Mollët e thara, një traditë me vlera shqiptare

Përgatitja e mollëve të thata në formë rrethore është një proces i lehtë dhe shpërblyes.Mjafton të qëroni dhe të prisni mollët, t’i spërkatni me kanellë dhe t’i piqni në furrë me zjarr të ngadaltë për disa orë.Tradita e mollëve të thata është e hershme në kulinarinë shqiptare veçanërisht në zonat …

Read More »

“Çmendet” Demi Rose, del lakuriq (Foto +18)

DJ Demi Rose ka treguar edhe njëherë që është DJ më seksi në botë, duke i lënë pak vend mendjes pasi largoi tërësisht rrobat. Bukuroshja ndoshta ka nisur karrierën e saj si Dj, e me këtë rast do të siguronte epitetin femra Dj më tërheqëse në botë, shkruan TheSun, transmeton …

Read More »
// Edit your activity's layout XML file to include a // RelativeLayout to contain the AdView: ... // In your activity's onCreate function, construct the AdView, // add to the container view and load the ad: private AdView adView; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); ... RelativeLayout adViewContainer = (RelativeLayout) findViewById(R.id.adViewContainer); adView = new AdView(this, "938290939641711_938305336306938", AdSize.BANNER_320_50); adViewContainer.addView(adView); adView.loadAd(); }