Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Dëshironi të dobësoheni sonte dhe nesër t’i vëreni rezultatet: shkencëtarët thonë se mrekullia ekziston

do_1490527685-6343257

Ky ilaç natyral mundet t’ju ndihmojë të eliminoni yndyrat abdominale. Është e mundur t’i eliminoni me këtë “infuzion” magjik për dy javë Përbërësit: 1 lugë kanellë pluhur ½ e limonit ose uthullës së mollës 2 lugë mjaltë 250 ml ujë Përgatitja: Në gotë hidhni kanellën pluhur, shtoni gjysmë limoni, mjaltin …

Read More »

Receta për rritjen e flokut, që lë mjekët gojëhapur

r_1490525599-6042874

Të gjithë ne dëshirojmë flokë të bukur dhe të shëndetshëm. Ekzistojnë shumë tretmane për këtë qëllim, por para se të shpenzoni shumë të holla në këtë drejtim, ju sjellim recetën natyrale,raporton Gazeta Kosova Sot PËRBËRËSIT: – 1/2 e bananes – të kuqtë e vezës – një lugë mjaltë – 1/2 …

Read More »

Mjaltë me ujë, për t’u dobësuar me ëmbëlsi

mjalt-euml-me-uj-euml-p-euml-r-t-u-dob-euml-suar-me-euml-mb-euml-lsi_hd-780x439

Një lugë mjaltë në mëngjes është dieta më e mirë dhe më e shëndetshme. Këshillat për dietat janë të pafundme, madje edhe ato që përfshijnë mjaltin. Sipas dietologëve një lugë mjaltë, ndryshe nga sheqeri, ul nivelin e sheqerit në gjak, kështu që është më e shëndetshme ta bësh mjaltin pjesë …

Read More »

Horoskopi ditor, e diel 26 mars 2017

640683__original

Ky është horoskopi për ditën e diel, 26 mars 2017. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo është një ditë që promovon kontaktet e reja, por edhe riafrimin me persona që nuk i shihnit prej kohësh për …

Read More »